Bord 1800-talets andra hälft

Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft
Bord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD, med låda, 1800-talets andra hälft, fanérat i flertalet träslag, fothylsor i mässing, höjd 77, 64x41 cm

Nyckel finns, skiva med sprickor, smärre fanérskador

183316

2013-05-08