Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORD, med låda, 1800-talets andra hälft, fanérat i flertalet träslag, fothylsor i mässing, höjd 77, 64x41 cm
Nyckel finns, skiva med sprickor, smärre fanérskador
183316
2013-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här