Matservis Meissen
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MATSERVIS, 60 dlr, porslin, Meissen, bestående av, 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 desserttallrikar, 11+1 assietter, terrin med lock, höjd 32, 32x25, karott med lock, 4 karotter, 5 uppläggningsfat, fiskfat, längd 60x29 cm
Enstaka nagg och lagningar
183323
2013-05-03