Matservis Meissen

Matservis Meissen
Matservis Meissen
Matservis Meissen
Matservis Meissen

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MATSERVIS, 60 dlr, porslin, Meissen, bestående av, 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 desserttallrikar, 11+1 assietter, terrin med lock, höjd 32, 32x25, karott med lock, 4 karotter, 5 uppläggningsfat, fiskfat, längd 60x29 cm

Enstaka nagg och lagningar

183323

2013-05-03