Lars Laurentii akryl

Lars Laurentii akryl
Lars Laurentii akryl
Lars Laurentii akryl
Lars Laurentii akryl

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAURENTII, Lars (född 1941): "Fågelgudinna", akryl på duk, monogramsignerad LL, signerad och daterad a tergo 2005, 120x40 cm

183325

2013-05-03