Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
800 SEK
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger med drakar jagande den brinnande pärlan, FAT, porslin, Kina, Ming, dekor i underglasyrblått, diameter 13-23 cm
Fotringsnagg
183330
2013-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här