Fat i porslin

Fat i porslin
Fat i porslin
Fat i porslin
Fat i porslin

Klubbat för:

2 600 SEK

800 SEK

SKÅLFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger med drakar jagande den brinnande pärlan, FAT, porslin, Kina, Ming, dekor i underglasyrblått, diameter 13-23 cm

Fotringsnagg

183330

2013-05-03