Skrivskåp Frankrike

Skrivskåp Frankrike
Skrivskåp Frankrike
Skrivskåp Frankrike
Skrivskåp Frankrike
Skrivskåp Frankrike
Skrivskåp Frankrike
Skrivskåp Frankrike
Skrivskåp Frankrike
Skrivskåp Frankrike
Skrivskåp Frankrike
Skrivskåp Frankrike
Skrivskåp Frankrike

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

SKRIVSKÅP, med stenskiva, Frankrike, 1920-tal, intarsia, höjd 122, 54x38 cm

Bruksslitage, lagad stenskiva

183338

2013-05-08