Oljemålning Olof Arborelius

Oljemålning Olof Arborelius
Oljemålning Olof Arborelius
Oljemålning Olof Arborelius
Oljemålning Olof Arborelius

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARBORELIUS, Olof (1842-1915): Skogsglänta med sittande hund, signerad Olof, Arborelius, olja på duk, 74x60 cm

183353

2013-05-03