Mårten Andersson akvarell

Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERSSON, Mårten (född 1934): "Bruddansen", signerade Mårten A., nr 32, omslag till mappen Bruddansen, akvarell, 66x46,5 cm

Hanteringsveck i ytterkant

183363

2013-05-03