Byrå England
2013-05-03
183381
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, England, 1700-talets andra hälft, George III-stil, höjd 91, 91x47 cm
Skador, nyckel saknas