Torolf Engström gipsrelief

Torolf Engström gipsrelief
Torolf Engström gipsrelief
Torolf Engström gipsrelief
Torolf Engström gipsrelief
Torolf Engström gipsrelief
Torolf Engström gipsrelief

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGSTRÖM, Torolf (1909-1987): Stående modell, relief i bemålat gips, signerad och daterad Torolf E 42, märkt a tergo Tägtströms gipsgjuteri Stockholm, höjd 45 cm

Smärre färgbortfall

183382

2013-05-05