Bengt H Malmqvist fotografi

Bengt H Malmqvist fotografi
Bengt H Malmqvist fotografi
Bengt H Malmqvist fotografi
Bengt H Malmqvist fotografi
Bengt H Malmqvist fotografi
Bengt H Malmqvist fotografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALMQVIST, Bengt H (1928-2008): "Chet Baker", signerad och daterad Bengt H Malmqvist 1986, fotografi, 47x69 cm
PROVENIENS: Galleri Öresundsbron

183387

2013-05-04