Bengt H Malmqvist fotografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MALMQVIST, Bengt H (1928-2008):"Lucky Thompson, Arne Domneus (t.h.) och Carl-Henrik Norlin", Nalen Stockholm, signerad och daterad Bengt H Malmqvist 1957, fotografi, 69x49 cm
PROVENIENS: Galleri Öresundsbron
183391
2013-05-04