Anders Bruno Liljefors skulptur

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, sannolikt Anders Bruno Liljefors (1923-1970): Emaljerad plåt, osignerad, segelbåt, höjd 41 cm

Ytskador

183398

2013-05-04