Sockerskrin silver

Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOCKERSKRIN, silver, stämplad för Köpenhamn år 1913, invändigt förgylld, höjd ca 11,5 cm, ca 490 g

183418

2013-05-03