Olle Baertling färglitografi

Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi
Olle Baertling färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-81): "1951-68", signerad och numrerad Baertling 271/300, färgserigrafi, 16,5x18,5 cm

Något gulnad

183421

2013-05-03