E Lynge-Ahlberg skål Rörstrand

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅL, Einar Lynge-Ahlberg, Rörstrand 1950-tal, stengods, geometriskt mönster, signerad R Sweden Lynge-Ahlberg 150, höjd 19,5, diameter 26 cm

183432

2013-05-18