E lynge-Ahlberg vas Rörstrand

E lynge-Ahlberg vas Rörstrand
E lynge-Ahlberg vas Rörstrand
E lynge-Ahlberg vas Rörstrand
E lynge-Ahlberg vas Rörstrand

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, Einar Lynge-Ahlberg, Rörstrand 1950-tal, stengods, geometriskt mönster, signerad LA , höjd 14,5, diameter 5,5 cm (innermått)

183440

2013-05-18