E Lynge-Ahlberg vaser Rörstrand

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, (2 st), Einar Lynge-Ahlberg, Rörstrand 1950-tal, stengods, geometriskt mönster, signerade R Swedeb LA , höjd 13,5 resp 10, diameter 5 resp 6,5 cm (innermått)

183447

2013-05-18