Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTUR, abstrakt figur, brunpatinerad brons, 1900-tal, osignerad, höjd ca 60 cm

Saknar sockel, repor

183470

2013-05-10