Prins Eugen akvarell

Prins Eugen akvarell
Prins Eugen akvarell
Prins Eugen akvarell
Prins Eugen akvarell
Prins Eugen akvarell
Prins Eugen akvarell

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947): Vår, Waldemarsudde, monogramsignerad, akvarell, 20x26 cm

183485

2013-05-04