Sten Ekendahl oljemålning

Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning
Sten Ekendahl oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EKENDAHL, Sten (1897-1968): Indiska tempeldansösen Arimand banu "Shaul Dance", signerad och daterad Sten Ekendahl 1938, olja på duk, 70x46 cm

Lagning

183487

2013-05-04