Susanne Nessim blandteknik
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
NESSIM, Susanne (född 1944): Kvinnor, triptyk, blandteknik på papper, signerad och daterad Nessim-88, 64x49 cm
Kuntoraportti
183499
Päivämäärä:
2013-05-04