Oidentifierad Konstnär 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1820): Soldater vid tält, Philips Wouwerman, hans art, olja på pannå, 36x46 cm

183501

2013-05-05