Silverpokal 1800-tal

Silverpokal 1800-tal
Silverpokal 1800-tal
Silverpokal 1800-tal
Silverpokal 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POKAL, silver, delvis förgylld, Johan Ferdinand Grönqvist, Östhammar, 1828, alliansmonogram OAS BLD, höjd 21 cm, vikt ca 387 g

Bucklor

183508

2013-05-04