Margaretha Adelborg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

1 000 SEK

ADELBORG Margaretha (-Lynge-Ahlberg, född 1918): "Sällsam fisk", monogramsignerad M Adelborg 96, olja på duk, 65x81cm

183510

2013-05-18