Peter Dahl oljemålning

Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): "Utsikt med hus", signerad och daterad P.C.D -61, olja på duk, 81x100 cm

183517

2013-05-05