Väggrelief

Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGRELIEF, glaserad keramik, signerad Råland Roos, föreställande mås, 77x59 cm

Skador

183518

2013-05-04