Einar Jolin litografi
2013-05-05
183567
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben med fruktfat, signerad Jolin, EA, färglitografi, 45x55 cm