Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben med fruktfat, signerad Jolin, EA, färglitografi, 45x55 cm
183567
2013-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här