Alexandre Fassianos komposition

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FASSIANOS, Alexandre (född 1935): Komposition, linoleumsnitt tryckt i färger, signerad och numrerad A. Fassianos 71/80, 55x33 cm

183571

2013-05-05