Armand Marseille docka
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLICKDOCKA, Armand Marseille , omkring 1900-10-tal, huvud märkt "A.M, Germany, 341/8 K", insatta bruna blundögon i glas, stängd mun, femdelad babykropp i massa, längd 48 cm
Nacken med smärre flisa, kropp och ett finger skadat, smärre repor
183586
2013-05-04