Flickdocka Armand Marseille
Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
FLICKDOCKA, Armand Marseille omkring 1900-10-tal, huvud med sköld märkt "3200, A.M 4/0 Dep, made in Germany", insatta bruna blundögon i glas, öppen mun med fyra tänder, mellanblond hårperuk, kropp i stoppat tyg, halvarmar i biskvi, klädd i vit klänning med spets, längd 40 cm
Sköld och fingrar med obetydliga nagg, ställning medföljer
183592
2013-05-04