Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CLARKE, Steven (född 1953): "Hebe-Bore", signerad S. Clark, färglitografi, 98/360, 49x65 cm
Zustandsbeschreibung
183594
2013-05-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner