Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CLARKE, Steven (född 1953): Venedig, signerad S. Clark, färglitografi, 191/360, 72x51 cm
Bladet löst från passepartouten
183595
2013-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här