Brosch silver 1700-tal

Brosch silver 1700-tal
Brosch silver 1700-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROSCH, silver och paste, 1700-tal

Stenar med slitage, omarbetad

183633

2013-05-08