Takarmatur jugend

Takarmatur jugend
Takarmatur jugend

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1910/20-tal, jugend, bemålat järnsmide, höjd ca 80 cm

Smärre slitage

183644

2013-05-08