Planch över Uppsala miljöer

Planch över Uppsala miljöer
Planch över Uppsala miljöer

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPSALA, Upsala, oval litograferad plansch med 4 mindre vyer i hörnen, litograferad och tryckt Abrah. Lundquist & co. Sigfrid Flodins förlag ca 1870, ca 55x77 cm, 2 lagningar i övre del, några småskador

2 lagningar i övre del, några småskador

183681

2013-05-05