Nils Gunnar Zander oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ZANDER, Nils Gunnar (född 1944): Figurscen, signerad Zander, signerad och daterad a tergo Nils Gunnar Zander 2006, olja på duk, 40x37 cm

183682

2013-05-05