Cecilia Frisendahl etsning

Cecilia Frisendahl etsning
Cecilia Frisendahl etsning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRISENDAHL, Cecilia (född 1922): Zebror, signerad och daterad Cecilia Frisendal -83, etsning, 43x51 cm

183684

2013-05-05