Ilkka Pärni färgserigrafi

Ilkka Pärni färgserigrafi
Ilkka Pärni färgserigrafi
Ilkka Pärni färgserigrafi
Ilkka Pärni färgserigrafi

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

PÄRNI, Ilkka (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad 2008, 48/150, färgserigrafi, 53x3,5 cm

Kuntoraportti

183688

Päivämäärä:

2013-05-05