Ilkka Pärni färgserigrafi
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
PÄRNI, Ilkka (född 1959): Geometrisk komposition, signerad och daterad 2008, 48/150, färgserigrafi, 53x3,5 cm
Kuntoraportti
183688
Päivämäärä:
2013-05-05