Isaac Grünewald litografi

Isaac Grünewald litografi
Isaac Grünewald litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Jägaren, signerad Isaak Grünewald, litografi, numrerad 1/50, 25x32 cm

183702

2013-05-05