Jim Eric Wichmann blandteknik

Jim Eric Wichmann blandteknik
Jim Eric Wichmann blandteknik
Jim Eric Wichmann blandteknik
Jim Eric Wichmann blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WICHMANN, Jim Eric (Finland, född 1955): Komposition, signerad och daterad 1989, blandteknik, 43x32 cm

183707

2013-05-08