Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, nyrokokostil, 1900-tal, bord och 6 stolar, mahogny, skuren dekor, stoppade sitsar, oval skiva, vikbar iläggsskiva medföljer, höjd 75, 172(+70) x 98 cm

Slitage, lagningar

183743

2013-05-09