Bertil Gottsén oljemålning

Bertil Gottsén oljemålning
Bertil Gottsén oljemålning
Bertil Gottsén oljemålning
Bertil Gottsén oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

1 200 SEK

GOTTSÉN, Bertil (1921-85): Stilleben, signerad o daterad 53, olja på duk, 61x50 cm

183765

2013-05-06