Verner Molin oljemålning
2013-05-06
183789
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MOLIN, Verner (1907-1980), tillskriven: "Mörksugga spelar schack", etikett a tergo, olja på pannå, 26x34 cm
Krackeleringar