Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MOLIN, Verner (1907-1980), tillskriven: "Mörksugga spelar schack", etikett a tergo, olja på pannå, 26x34 cm
Krackeleringar
183789
2013-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här