Verner Molin oljemålning

Verner Molin oljemålning
Verner Molin oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MOLIN, Verner (1907-1980), tillskriven: "Mörksugga spelar schack", etikett a tergo, olja på pannå, 26x34 cm

Kuntoraportti

Krackeleringar

183789

Päivämäärä:

2013-05-06