Verner Molin oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MOLIN, Verner (1907-1980), tillskriven: "Mörksugga spelar schack", etikett a tergo, olja på pannå, 26x34 cm
Kuntoraportti
Krackeleringar
183789
Päivämäärä:
2013-05-06