Dekorelement svensk empire

Dekorelement svensk empire
Dekorelement svensk empire
Dekorelement svensk empire
Dekorelement svensk empire
Dekorelement svensk empire
Dekorelement svensk empire

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

800 SEK

DEKORELEMENT, svensk empire, träskuren dekor med pastellage, förgylld och bronserad, höjd 27, längd 68 cm

Skador, lagningar

183793

2013-05-05