Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
800 SEK
DEKORELEMENT, svensk empire, träskuren dekor med pastellage, förgylld och bronserad, höjd 27, längd 68 cm
Skador, lagningar
183793
2013-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här