Matsalsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATSALSGRUPP, 15 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, 12 stolar, matbord med rund skiva, sideboard, skåp, 3 iläggsskivor medföljer, dekor av fleuroner samt blad- och pärlstavsdekor, bordets höjd ca 75 diameter 124 (60+60+60) cm, sideboards höjd 85, 165x50 cm, skåp höjd 115, ca 45x140 cm
Slitage
183797
2013-05-10