Matsalsgrupp gustaviansk stil

Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil
Matsalsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATSALSGRUPP, 15 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, 12 stolar, matbord med rund skiva, sideboard, skåp, 3 iläggsskivor medföljer, dekor av fleuroner samt blad- och pärlstavsdekor, bordets höjd ca 75 diameter 124 (60+60+60) cm, sideboards höjd 85, 165x50 cm, skåp höjd 115, ca 45x140 cm

Slitage

183797

2013-05-10