Fåtölj rokokostil

Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, rokokostil, omkring 1900, svärtad delvis förgylld dekor med kinesiserande motiv, rotting

Slitage, kompletterade, ben lagat

183799

2013-05-10