Sideboard 1960-tal

Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, höjd 74, 170x42 cm, nyckel finns

Ytskador

183800

2013-05-09