Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ULLSTRÖM, Staffan (född 1949): (2), Lodjur respektive fågel i skog, akvareller, signerade Satffan Ullström, 23x30 resp. 19x26 cm
Zustandsbeschreibung
183819
2013-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner